suma: 0,00 zł do kasy

Serwis drukarek i ploterów

 

Potrzebujesz pomocy serwisu?

 

Skontaktuj się z nami: 664 616 484

 

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15

 

Istniejemy na rynku od ponad 20 lat - dostarczamy naszym klientom dopasowane do potrzeb rozwiązania i najlepsze i profesjonalne urządzenia. Oprócz sklepu z bogatym asortymentem z drukarkami laserowymi, ploterami i urządzeniami wielofunkcyjnymi prowadzimy równolegle serwis. Dzięki temu możemy zadbać kompleksowo o różne potrzeby klientów, służąc im także wówczas, kiedy ich sprzęt wymaga naprawy.

Serwis Canona, Konica Minolta, Xerox, Ricoh, Brother, HP – Kraków

Na przestrzeni lat przekonaliśmy się, że nawet najlepsze drukarki laserowe od renomowanych marek takich jak Brother, Canon, Konica Minolta czy HP czasem wymagają naprawy. Awarie mogą być pokłosiem niewłaściwej eksploatacji lub zużycia się którejś z części. Bez względu na przyczynę i rodzaj awarii, nasi doświadczeni pracownicy dokonają szybkiej i sprawnej naprawy drukarki laserowej Canon, Ricoh, Xerox, HP, Konica Minolta czy Brother, a także ploterów.

Naprawa drukarek laserowych i ploterów

Dysponujemy odpowiednią wiedzą oraz sprzętem, dzięki czemu nasz serwis od lat cieszy się znakomitą opinią. Każdego dnia dokonujemy przeglądów oraz przystępujemy do naprawy urządzeń, które przekazują do naszego punktu klienci. Po przeprowadzeniu niezbędnych prac oddajemy w pełni sprawne drukarki laserowe, plotery czy kserokopiarki, które służą naszym klientom przez wiele długich lat.

Drukarki HP, Brother, Xerox, Ricoh, Canon, Konika Minolta i plotery – profesjonalny serwis na terenie Krakowa

Jako specjaliści od drukarek cyfrowych oraz ploterów stawiamy trafne diagnozy i szybko lokalizujemy problem. Jesteśmy skuteczni i profesjonalni, ponieważ zależy nam na tym, żeby klienci naszego serwisu mogli cieszyć się niezawodnym sprzętem. Zajmujemy się nie tylko naprawą, ale i doradztwem, dzieląc się wskazówkami odnośnie do poprawnej eksploatacji urządzeń. Macie problem z drukarką Canon, HP, Ricoh, Xerox, Brother, Konica Minolta lub ploterem? Skontaktujcie się z nam! Możecie zatelefonować do naszego serwisu lub napisać maila – zawsze chętnie odpowiemy i postaramy się znaleźć najdogodniejsze rozwiązanie problemu. Zaufajcie naszemu doświadczeniu i skorzystajcie z pomocy zespołu specjalistów.

 

 

*Serwisujemy drukarki laserowe oraz plotery!

*Nie serwisujemy drukarek atramentowych!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium